Sklep

Poniżej znajdziesz listę projektów, które przeznaczyliśmy na sprzedaż. Ceny są ustalane indywidualnie, istnieje również możliwość personalizacji rozwiązania.

Zestaw zawiera: układ elektroniczny, słuchawki

Cena: 900 zł

Prosty układ biofeedback HRV, dzięki któremu zmniejszysz poziom swojego stresu i nauczysz się świadomej modyfikacji funkcji swojego organizmu.

Zestaw zawiera: oprogramowanie, tablet i opcjonalnie klawiaturę fizyczną z przejściówką

Cena: 3600 zł netto (oprogramowanie V2) + koszt tabletu

Projekt jest specjalnie przystosowanym tabletem z autorskim oprogramowaniem, pozwalającym osobom niepełnosprawnym ruchowo na komunikację ze światem. Aplikacja wykorzystuje m.in. sztuczną inteligencję do generowania wypowiedzi na podstawie zestawu symboli wybranych przez użytkownika. Projekt został przetestowany na osobach z częściową i całkowitą niepełnosprawnością fizyczną oraz przez osoby z ASD.

Aplikacja pozwala na komunikację osób niemówiących ze środowiskiem zewnętrznym. Program może zostać zainstalowany na dowolnym tablecie lub smartfonie. Przy jego pomocy możemy wpisać dowolne komunikaty, które zostaną wypowiedziane przez syntezator mowy. Komunikaty zapisujemy w szufladkach, aby wykorzystać je w przyszłości bez potrzeby ponownego wprowadzenia tekstu.

Sztuczna inteligencja znajdująca się w aplikacji podpowiada słowa, przyśpieszając proces wprowadzania tekstu. Istnieje możliwość dołączenia spersonalizowanego syntezatora mowy, który pozwala na generowanie (imitację) mowy wybranej osoby – przykładowo dawnego głosu osoby, która już nie może mówić i aktualnie korzysta z aplikacji. Ta funkcjonalność wymaga jednak wcześniejszego nauczania sztucznej sieci neuronowej na bazie dawnych nagrań głosu oraz połączenia z chmurą obliczeniową. W wersji podstawowej program korzysta z syntezatora mowy IVONA, który nie posiada tych ograniczeń.

Program instalujemy na dowolnym tablecie lub smartfonie. Możemy z niego korzystać w 2 trybach – z wirtualną klawiatura ekranową i zewnętrzną klawiaturą, podpinaną za pośrednictwem specjalnej przejściówki USB do smartfona lub tabletu.